Leonidas wint derby van RKHSV
Leonidas Wolder heeft zondagmiddag RKHSV verslagen. Het Maastrichts onderonsje in de derde klasse eindigde in 2-1.
In diezelfde klasse kwam Scharn niet verder dan 3-3 tegen Sporting Heerlen.
Vier punten
In de tweede klasse blijven Maastricht West en Geusselt Sport het goed doen. Beide ploegen hebben vier punten na twee duels. Maastricht West won met 3-6 uit bij Haslou. Geusselt Sport speelde met 2-2 gelijk tegen Veritas.
Maastrichtse koplopers
De vierde klasse wordt na twee speelrondes aangevoerd door Maastrichtse clubs. Met aan kop Willem l, dat RKMVC met 4-1 klopte en op 2 Jekerdal, dat met 1-3 te sterk was voor BMR. Beide ploegen hebben zes punten. Daalhof ging in de vierde klasse onderuit met 2-0 in Margraten, tegen RKVVM.
Amby
Ook de vijfde klasse wordt aangevoerd door een Maastrichts team, namelijk dat uit Amby. RKASV was met 1-7 te sterk voor Passart. DBSV won verder met 4-0 van RKSVB.
